מפורסמים

הקבלה התחילה להיות הטרנד החדש אצל המפורסמים אשר לומדים אותה, הולכים לישיבות וקורסים כדי להכיר את חוכמת החיים וללמוד את סודותיו. מה שמייחד מפורסמים אלו וחברי קבלה אחרים הוא החוט האדום שעונדים על ידם וחריטות של שמות עבריים בחלקי גופם.

מהמפורסמים הכי פופולריים שהשתייכו לתורת הקבלה זמרת הפופ האמריקאית והבינלאומית "מדונה" שהינה הכי מפורסמת מבין המפורסמים שהשתייכות לקבלה אשר בשנת 2004 שינתה את שמה ל"אסתר" והתרחקה מהדת הנוצרית כאשר הסבירה לעיתונות שהיא נולדה לאבא ואמא נוצריים קתוליים אך היא אף פעם לא קיבלה תשובות לשאלות שלה, וכאן בקבלה היא מצאה את התשובות האלו. מדונה כיום מתנדבת בסכומים של מליוני דולרים למוסדות הלימוד של הקבלה בבריטניה ובארצות הברית על מנת להפיץ את תורת הקבלה לכל העולם. מי שהביא את מדונה לקבלה היא חברה קרובה שלה והיא לומדת על בסיס שבועי בבמרכז לקבלה ב אל איי וגם בניו יורק.

כמו כן זמרת הפופ הצעירה והמפורסמת "בריטני ספירס" הפכה להיות חברה בקבלה אחרי שהשפיעה עליה הזמרת "מדונה" והיא הסבירה שאחרי שהיא הכירה את הקבלה הרבה דברים בחייה השתנו לטובה וזה עזר לה להיפטר מהשפעות שליליות שהיו בחייה וחיי ילדיה ומשפחתה. בריטני ספירס השתייכה לקבלה בשנת 2005 ולמדה את סודות הקבלה באל איי.

ישנם עוד הרבה מפורסמים שאינם יהודים במקור אך השתייכו כחברים לתורת הקבלה והחלו להיות מאמינים אדוקים לאותה תורה ואפילו מפיצים אותה בקרב חבריהם, משפחותיהם ומכיריהם כמו : דמי מור, גווינית' פאלטרו ובעלה כריס מרטין, אשטון קוצ'ר, בריטני ספירס, לינדזי לוהאן, דיוויד וויקטוריה בקהאם ועוד רבים אחרים.

מהמפוסמים הישראלים שהשתייכו ולמדו את תורת הקבלה הם : רן דנקר, גאלה קוגן, דידי הררי, עדי נוימן, מיכל נגרין ועוד.

אם מצאתם שלמישהו על היד קשור חוט אדום- כך אפשר להבחין שהוא משתייך לכת הקבלה.